Nano-produkty Vám ošetří povrchy Vašeho majetku

Úvod Nanotechnologie
 

Technologie nové generace


Jsme česká firma, která se zabývá produkty technologií nové generace a také poradenstvím pro zákazníky v oblastech průmyslu a technologií. Poradenství v oboru řízení firem není výjimkou.


 

Nanotechnologie nejnovější generace

nám umožňuje spolupracovat s českými firmami v různých oblastech zejména českého a slovenského průmyslu a také v ostatních státech Evropy.


Pokud chcete ušetřit peníze a přitom ochránit a zkrášlit své auto, dům, střešní krytinu, dřevo, loď, nábytek, textil, sklo, dlaždičky, vanu, umyvadlo, koupelnové baterie, keramiku, kov, plasty, papír.., pak jste na správném místě.


Nanoprodukty nejnovější generace Vám v tom pomohou.


Také chráníme památky (kamené, dřevěné, kovové, skleněné), sochy, parkoviště, tunely, bazény, fasády a mnoho dalšího.

 

Nanoprodukty čistí, chrání a zkrášlují vše, na čem jsou použity. Šetří materiály (tedy peníze), životní prostředí, v konečném důsledku také zdraví lidí a zvířat.


Tyto webové stránky slouží ke spolupráci se smluvními partnery. Naše zaměření v oboru nanotechnologie je na český průmysl v oboru stavebnictví, textilu, skla a dalších.


Naše zaměření na oblast poradenství v oboru řízení firem je směřována na firmy automobilového průmyslu, také strojírenského průmyslu, ale i dalších odvětví.


Informace o produktech získáte nejlépe osobním kontaktem a také díky těmto webovým stránkám. 


Tým

Oscom Nano s.r.o.Ochrana osobních údajů


Máte otázku? Ptejte se.

znaků do konce.
antiSpam [nový kód]
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)
Copyright 2014 - 2021 © Oscom Nano s.r.o.